Tu twój pies czuje się dobrze!

Oto nasz salon :)


  • D86488EE-853F-4509-A383-70865C800257.JPEG
  • 60A11B3A-4CC0-4C06-8EEB-4EAEA9D17875.JPEG
  • FB968DC2-730D-44F0-AEC7-B2021C21CCD9.JPEG
  • 46024BA3-4172-4C4D-9686-378C6524832E.JPEG

Kim jesteśmy?


W 2009 roku powstało ZOO Atelier

Nasza historia zaczęła się od sklepu zoologicznego z bogatą ofertą karm i akcesoriów dla zwierząt z małym salonem fryzjerskim "na zapleczu". Z czasem życie pokazało, że nasza oferta związana z usługami jest dla naszych klientów ważniejsza


Nasza pierwsza lokalizacja, przy ul. Przyjaciół Żołnierza, początkowo w proporcji 3/4 sklepu i 1/4 salonu groomerskiego, w przeciągu kilku miesięcy zmieniła się na sklep i salon po połowie. Gdy zmieniliśmy lokalizację na śródmieście, salon obejmował już 3/4 powierzchni, a sklep coraz bardziej tracił na znaczeniu, aby przy ul. Śląskiej 10 przestał istnieć całkowicie już 10 lat temu.


Dziś ZOO Atelier, to największy i bez wątpienia najlepiej wyposażony salon dla psów i kotów w Szczecinie. Nieustannie śledzimy aktualne światowe trendy w psiej modzie i regularnie wprowadzamy je do naszej oferty - z nami zawsze będziesz na czasie pomimo, że nie mieszkasz w Nowym Yorku, Paryżu czy Tokio!

Dlaczego tak dużo klientów wybrało ZOO Atelier?


Bezpieczeństwo i higiena

Zostań z psem i zobacz jak pracujemy!

W naszym salonie nie mamy nic do ukrycia, możesz towarzyszyć swojemu pupilowi w trakcie wszystkich zabiegów. Do tego ugościmy czym chata bogata :)

Wykwalifikowana kadra

U nas pracują tylko fachowcy

Nie dość, że to ludzie znający się na swoim fachu, to także szczerzy miłośnicy zwierząt. Bez odpowiedniego podejścia i cierpliwości nie da się dobrze ostrzyc żadnego psa.

Nowoczesny komfortowy salon

Rozmiar nie ma znaczenia!

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia przystosowane do pracy z wszystkimi rasami - możemy pracować wydajnie i niemal bezstresowo bez względu na wielkość psa.

Jesteśmy na bieżąco z trendami mody

A może tak korean style? ;)

To co inni proponują dopiero dziś, my robiliśmy w naszym salonie już 14 lat temu. Zawsze staramy się być innowacyjni - w sprzęcie jak i w psich stylizacjach.

Dzieląc obowiązki pomiędzy kilka osób, możemy być bardzo wydajni! Każdy klient przyjmowany jest przez stylistę, z którym uzgodnisz jaka fryzura będzie najlepsza dla twojego pupila. Uwzględnimy przy tym wszystkie twoje sugestie, chętnie doradzimy typ fryzury dopasowany do rodzaju włosa twojego psa. Wtedy do pracy przystępuje groomer lub asystent groomera, który zadba o to aby włos twojego czworonoga był gotowy do stylizacji, którą wykona groomer, a każdy szczegół dopracuje stylista.  Zastosowanie systemu podciśnieniowego Clipper Vac® pozwoliło na uzyskiwanie w pełni powtarzalnych efektów, które wcześniej były niedostępne w tak krótkim czasie przy nieskazitelnej jakości. Innowacyjna organizacja salonu pozwala pracować na tyle wydajnie, aby kolejka w kalendarzu była jak najkrótsza. Zapraszamy!

Tomasz Waluśkiewicz

www.zooatelier.pl