Tu twój pies czuje się dobrze!

Załoga ZOO Atelier


Tomek

Pomysłodawca i właściciel salonu ZOO Atelier. Absolwent AR w Szczecinie - wydział zootechniczny. Obecnie wykładowca groomingu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Kynologia. Tomek zajmuje się planowaniem fryzur klientów naszego salonu i określa zakres prac poszczególnych groomerów, oraz zajmuje się końcową stylizacją.

 

Paula

Wielka miłośniczka zwierząt różnej maści, wyjątkową sympatią obdarzająca psy. Z krótką przerwą pracuje z nami od ubiegłego roku. Nasza specjalistka od czesania, kąpieli oraz wstępnego przygotowania psów do końcowej stylizacji. Paula nieustannie się uczy, ale jest to niezbędne, aby z czasem osiągnąć biegłość w wykończeniu każdej psiej fryzury. 
 

 

Mirella

Absolwentka wydziału kynologii na ZUT. Hodowca labradorów. Swoje doświadczenie pracy w salonie fryzjerskim dla psów zdobywała od początku w Zoo Atelier - począwszy od praktyk studenckich. Nasz obecny kierownik strefy kąpielowej ;-) Dba o to aby każdy pupil był doskonale wyczesany i nienagannie czysty. Swoim niebanalnym usposobieniem wprowadza wesołą atmosferę w trakcie pracy.​​​​​​​