Tu twój pies czuje się dobrze!

Załoga ZOO Atelier


Tomek

Pomysłodawca i właściciel salonu ZOO Atelier. Absolwent AR w Szczecinie - wydział zootechniczny. Obecnie wykładowca groomingu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Kynologia. Tomek zajmuje się planowaniem fryzur klientów naszego salonu i określa zakres prac poszczególnych groomerów, oraz zajmuje się końcową stylizacją.

 

Tel.: +48 668 455 820

E-mail: tomek@zooateler.pl

Monika

absolwentka naszej Szkoły Groomingu z 2014 roku, posiadaczka Master Groomer Certyficate, zdobywała doświadczenie pod okiem swojego mentora - Tomasza. Monika dzięki swojemu talentowi i zaangażowaniu zdobyła zaufanie naszych klientów. Obecnie, na równi z Tomkiem, zajmuje się planowaniem pracy salonu, a także stylizacją psich fryzur na każdym jej etapie.

Tel.: +48 91 881 21 45

E-mail: monika@zooatelier.pl

Ania

Swoje doświadczenie zdobywała od początku w naszym salonie - pracuje z nami już 2 lata. Nasz kierownik strefy kąpielowej ;-) Dba o to aby każdy pupil był doskonale wyczesany i nienagannie czysty. Swoim niebanalnym usposobieniem wprowadza dobrą atmosferę w trakcie pracy. 

 

 

 

 

Tel.: +48 91 881 21 45

E-mail: ania@zooatelier.pl

Sylwia

Absolwentka naszej szkoły groomingu, obecnie na stażu zawodowym w ramach projektu dofinansowanego z funduszy europejskich. Wielka miłośniczka czworonogów aktywnie działająca także jako wolontariuszka między innymi w schronisku Sosnowice. Sylwia zajmuje się głównie wstępnym przygotowaniem psów do strzyżenia oraz wybranymi elementami stylizacji.


Tel.: +48 91 881 21 45

E-mail: sylwia@zooatelier.pl