Tu twój pies czuje się dobrze!

Załoga ZOO Atelier


Tomek

Pomysłodawca i właściciel salonu ZOO Atelier. Absolwent AR w Szczecinie - wydział zootechniczny. Obecnie wykładowca groomingu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Kynologia. Tomek zajmuje się planowaniem fryzur klientów naszego salonu i określa zakres prac poszczególnych groomerów. Zajmuje się także końcową stylizacją.

 

 

Ola

Absolwentka wydziału kynologii na ZUT. Miłośniczka zwierząt różnej maści, wyjątkową sympatią obdarzająca psy. Zaczynała u nas jeszcze jako studentka kynologii. Dziś to nasza specjalistka od czesania, kąpieli oraz wstępnego przygotowania psów do końcowej stylizacji. Ola nieustannie się uczy, ale jest to niezbędne, aby z czasem osiągnąć biegłość w wykończeniu każdej psiej fryzury. Mimo że filigranowej postury, jest specjalistką od radzenia sobie z psami w każdym rozmiarze.

Mirella

Absolwentka wydziału kynologii na ZUT. Hodowca labradorów. Swoje doświadczenie pracy w salonie fryzjerskim dla psów zdobywała od początku w Zoo Atelier - począwszy od praktyk studenckich. Dziś jest prawą ręką Tomka i dogląda wszystkiego tak, aby każdy psi klient wychodził z salonu perfekcyjnie ostrzyżony - tak jak za każdym razem. Swoim niebanalnym usposobieniem wprowadza wesołą atmosferę w trakcie pracy.

 

Lera

Przyjechała z Ukrainy, trafiła do nas i okazało się, że doskonale radzi sobie w roli pomocy groomera. Jej pasją jest moda, którą projektuje i szyje. Zdolności artystyczne, pomagają jej w naszej pracy! To nasza obecna kierowniczka strefy kąpielowej ;-) Dba o to aby każdy pupil był doskonale wyczesany i nienagannie czysty. Mamy nadzieję, że także Wy ją polubicie, bo psy już to zrobiły!